W ostatnich latach Oświęcim przeżywa prawdziwy boom na rynku nieruchomości. Nic dziwnego, gdyż coraz więcej krajowych i zagranicznych inwestorów decyduje się na ulokowanie swojego kapitału w tym mieście – w ramach samego obszaru przemysłowego działa tutaj około 100 firm, w tym jeden z największych producentów surowców chemicznych w Europie – Synthos S.A. Pozytywnie wpływa to lokalny rynek pracy i spowodowało, że młodzi ludzie nie próbują ułożyć sobie życia w innym mieście. Co więcej, nowe inwestycje przyciągają również osoby spoza Oświęcimia, a samo miasto staje coraz atrakcyjniejszym miejscem do życia i założenia rodziny.

Niewątpliwym atutem tego historycznego miasta jest również jego położenie – tylko 30 minut jazdy samochodem do Katowic i godzina do Krakowa. Znacznie niższe ceny nieruchomości niż we wspomnianych stolicach wojewódzkich powodują, że dużo osób wybierając Oświęcim jako miejsca zamieszania bez kłopotu może dostać się do miejsca pracy w większym ośrodku miejskim. Inny atut tej miejscowości to bogata oferta kulturalna i rozwinięta infrastruktura zielona. Nie ma tu również zgiełku wielkiego miasta, więc jest to miejsce idealne do życia.

Rynek nieruchomości w Oświęcimiu oferuje bardzo szeroki i różnorodny wybór zakupu własnego „M”. Ogromnym atutem są również relatywnie niskie ceny, co znacznie poszerza możliwości zainteresowanych kupnem nieruchomości w Oświęcimiu.

Stąd wszyscy Ci, którzy planują kupić własne mieszkanie powinni bliżej zainteresować się ofertą Oświęcimia i tego jakie to miasto daje możliwości.

Poszukiwanie mieszkania to proces trudny, długotrwały i nieraz stresogenny. Chodzi przecież o ogromny wydatek, najczęściej również łączący się z wieloletnim zobowiązaniem wobec banku w postaci konieczności spłat rat kredytu. Samo przeglądanie dostępnych ogłoszeń z ofertami to żmudna praca, która nie przynosi pożądanego efektu – znalezienia będącego w zasięgu idealnego mieszkania. Najpierw oczywiście trzeba również znaleźć odpowiedni portale z ogłoszeniami – to także nie jest często takie proste jak mogłoby się wydawać, a regularnego przeglądania nawet kilkunastu stron jest bardzo kłopotliwe.

Samych ogłoszeń również często jest za mało, albo nie odpowiadają one naszym preferencjom. Innym problemem jest weryfikacja i analiza potencjalnie interesujących ofert – wiele z nich dostarcza zbyt mało potrzebnych informacji, a część nawet potrafi wprowadzić w błąd.

Czy istnieje jakiś sposób na ominięcie tych wszystkich niedogodności?

Agregat ogłoszeń sąsiedzki.pl wyciąga pomocną dłoń.

Agregat ogłoszeń sąsiedzki.pl w jednym miejscy grupuje interesujące oferty pochodzące z wielu różnych stron i tablic Jest to bardzo wygodne, gdyż wszystko znajduje się w jednym miejscu i można zapomnieć o koszmarze kilkudziesięciu otwartych naraz zakładek w przeglądarce. Użytkownik jedynie musi wprowadzić odpowiednie filtry, aby system wybrał wyłącznie te mieszkania, które go interesują.

Może być więc to doskonałe narzędzie dla wszystkich osób szukających mieszkania w Oświęcimiu. Firmy deweloperskie są tam bardzo aktywne, a przez to oferta budownictwa zarówno jednorodzinnego, jak i wielorodzinnego stale się poszerza i jest bardzo atrakcyjna. Sprawdź aktualne oferty w serwisie sasiedzki.pl: https://sasiedzki.pl/nieruchomosci/mieszkania/malopolskie/oswiecim,bgy?status=2

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać