Żabka w 2020 roku rozwinęła skrzydła na niespotykaną skalę. To właśnie w dobie pandemii koronawirusa udało się otworzyć lokal numer 6000. Skuteczność firmy związana jest także z osiągnięciem stosunkowo dobrej pozycji pomimo pandemii koronawirusa. Dowiedzmy się, czym jeszcze zaskoczy nas w tym roku Żabka. Franczyza ma coś specjalnego.

Żabka – franczyza, która zdobyła serca Polaków

6 000 lokali – to prawdziwe imperium. Żadna z dużych sieci handlowych nie osiągnęła takiego rezultatu. W Polsce nie mamy nawet sieci kawiarni, która by przekroczyła taką liczbę. Co jednak przekłada się na sukces sieci Żabka? Franczyza ma pewne techniki, którym się dziś przyjrzymy. Bardzo ciekawa koncepcja inwestowania w przychód gwarantowany, zaczerpnięta z zachodu, sprawdza się doskonale w realiach naszego kraju. Ale w ubiegłych latach kwota nie powalała na kolana. Za to w 2020…

Żabka – franczyza, która daje stabilną pracę

Stabilność w dobie koronawirusa jest dobrem bezwzględnie luksusowym. Eksperci sieci Żabka dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Postanowili więc wykorzystać okazję. Jak można zapewnić ajentom ogólnie rozumianą stabilność? Można zagwarantować im odpowiednie merytoryczne wsparcie, edukację, pakiet Luxmed, ale to nie wystarczy. Wielu pracodawców korzysta z takich metod, by zachęcić do siebie kandydatów. Nie oszukujmy się – to, co się liczy, to pieniądze. To one są gwarantem bezpieczeństwa. Żabka jest skora do dawania pieniędzy w dość dużej ilości.

Żabka – franczyza – opinie – 2019 kontra 2020, zarobki wzrosły

Ile powinno zapewnić się przychodu gwarantowanego, żeby zachęcić do siebie silnych, odważnych, ambitnych i przedsiębiorczych franczyzobiorców? 5 000 złotych? Tyle w dobie kryzysu nie wystarczy. 6 000? Lepiej, ale wciąż przypominamy – to tragiczna sytuacja, rynek pracy jest w dołku, z którego ciężko będzie wyjść. No to może 10 000 złotych – ogromna kwota jak na nasze realia. Nie. To aż 16 000 złotych w wymiarze miesięcznym przez rok. Oczywiście – zwolnijmy trochę – oczywiście musimy też od siebie coś zainwestować w rozwój sieci. By otrzymać taką wartość przychodu gwarantowanego, musimy spełnić kilka wymagań. Mowa tu o wymaganiach względem jakości usług. To nasza rola, by pilnować pracowników, dbać o klientów i nie pozwalać na żadne dziwne, niepoprawne z biznesowego punktu widzenia sytuacje. Oczywiście – jest margines błędu, ponieważ każdy się uczy. Nie musi być wszystko w 100% na błysk – nowy ajent nie będzie wiedział jak postępować, by zapewnić tak wysoki standard. To dosyć fair, że 80% weryfikacji standardów jakości w każdym miesiącu wystarczy – nikt nie jest doskonały. Musimy dbać także o to, żeby sklep był otwarty przez 8 godzin w niedziele i niektóre święta. Niedziela Wielkanocna i Boże Narodzenie to czas odpoczynku dla każdego. Co jeszcze musimy wiedzieć, zanim zaczniemy budować nasz własny lokal Żabka? Franczyza opinie klientów traktuje jako klucz do sukcesu, dlatego musimy przygotować się na to, by dobrze spełniać ich oczekiwania. Pomogą nam w tym indywidualne szkolenia – nie musimy robić na własną rękę kursów ani studiów. Żabka sama podpowie nam, jak mamy prowadzić swój biznes. Poszukiwane są za to osoby o wysokiej ambicji, chęci rozwoju i zmieniania standardów jakości w polskich marketach. Jeśli jesteś osobą, która wewnątrz czuje się urodzonym liderem, to może to odpowiedni czas na podjęcie współpracy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać