W Polsce codziennie odbywają się konferencje. Najczęściej – w stolicy. Ale nie tylko Warszawa przyciąga organizatorów i uczestników tego rodzaju wydarzeń. Które z polskich miast również cieszą się powodzeniem? Gdzie warto zorganizować konferencję? Wreszcie: jakie atrakcje zapewnić jej uczestnikom? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć!

Łódź

Łódź kusi nie tylko Manufakturą i słynną ulicą Piotrkowską, ale także wspaniałymi zabytkami, muzeami i parkami. Obowiązkowym punktem na turystycznej mapie miasta jest Łódzka Palmiarnia, Muzeum Filmu i Muzeum Sztuki. To jednak nie wszystkie powody, dla których warto zorganizować konferencję w Łodzi – miasto oferuje bowiem szeroki wybór sal konferencyjnych oraz bogatą ofertę hoteli.

Poznań

Pod względem liczby ludności Poznań zajmuje piąte miejsce w Polsce. Miasto przyciąga wyjątkową atmosferą oraz mnóstwem różnego rodzaju atrakcji: koncertów, wystaw, imprez i eventów. Na brak odpowiednich miejsc narzekać nie będą ani organizatorzy konferencji poszukujący odpowiedniej sali, ani jej uczestnicy, pragnący ciekawie spędzić wieczór. Miasto jest świetnie skomunikowane z innymi ośrodkami w kraju.

Bydgoszcz

Położona w centralnej Polsce Bydgoszcz stanowi doskonale miejsce na ogólnopolską konferencję. W mieście funkcjonuje lotnisko, z którego bez trudu dostaniemy się w inne części kraju. Na przyjezdnych czeka moc atrakcji: Wyspa Młyńska, Wieża Ciśnień, Hala Targowa i spichrze nad Brdą. To nie wszystko – organizatorzy szkoleń i konferencji mogą liczyć na szeroki wybór różnego rodzaju sal i obiektów konferencyjnych.

Kraków

Ktokolwiek był już w Krakowie ten wie, jak piękne i ciekawe jest to miasto. Kraków uwodzi magicznymi Plantami, wspaniałą Bazyliką Mariacką, Katedrą Wawelską i Zamkiem Królewskim. Nie sposób nie odwiedzić również Starego Kleparza i słynnych, zabytkowych Sukiennic. Świetna komunikacja z południową częścią Polski i szeroka oferta hoteli to kolejne atuty tego miasta.

Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia czy Sopot? Decyzja należy do ciebie! W każdym z tych miast bez trudu znajdziesz odpowiednią salę konferencyjną dla swojego przedsięwzięcia. Bliskość morza i doskonała komunikacja z pozostałymi ośrodkami Trójmiasta to ich największe, ale nie jedyne atuty. W każdym z nich czeka bowiem na przyjezdnych wiele interesujących atrakcji: zabytków historii, ośrodków sztuki, tętniących życiem klubów i klimatycznych kafejek.

Atrakcyjnych miejsc, w których można zorganizować konferencję, jest wiele. W znalezieniu odpowiedniego pomocny może okazać się serwis www.konferencje.pl. Warto również śledzić ofertę kulturalną i turystyczną poszczególnych miast. Uczestnicy konferencji z pewnością docenią oferowane przez nie rozrywki i atrakcje!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać