​Rolety zewnętrzne spełniają współcześnie nie tylko swoją bazową, antywłamaniową funkcję - zapewniając bezpieczeństwo. Coraz częściej montuje się je w domach i mieszkaniach z myślą o poprawie komfortu termicznego wnętrza, ale i zwiększenia estetyki zewnętrznej budynku. Sprzyja temu ciągły rozwój branży, rozwijanie systemów montażu, jak również wzornictwa czy kolorystyki osłon. Fill to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku projektowania oraz produkcji rolet i żaluzji. Stale poszerzając swoją ofertę, stara się z powodzeniem sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, podążając za zmianami trendów w budownictwie. Rolety zewnętrzne Fill to wybór bezpieczeństwa i funkcjonalności najwyższej klasy.

  • Rolety zewnętrzne Fill - w trosce o funkcjonalność i bezpieczeństwo

  • Systemy montażu rolet Fill

  • Rolety sterowane elektronicznie - z myślą o komforcie domowników

Rolety zewnętrzne Fill - w trosce o funkcjonalność i bezpieczeństwo

Wybierając Fill rolety, zapewniasz bezpieczeństwo i niezrównaną funkcjonalność w swoim domu. Rolety zewnętrze standardowo kojarzymy z funkcją antywłamaniową, a więc ze zwiększaniem bezpieczeństwa domowników. Lista zalet związanych z instalacją wysokiej klasy rolet zewnętrznych okazuje się jednak znacznie dłuższa. Budowa osłony pozwala kontrolować termiczny komfort w osłoniętych pomieszczeniach. Pancerz rolety staje się naturalną barierą dla promieni słonecznych, które wyraźnie zwiększają temperaturę wewnątrz szczególnie w okresie wzmożonych letnich upałów. Zimą zaś roleta stanowi izolację dla uciekającego ciepła dzięki warstwie wytworzonej pomiędzy oknem a osłoną. Rolety zewnętrzne pozwalają jednocześnie skutecznie stłumić hałasy dochodzące z zewnętrz, wpływając na izolację akustyczną domostwa.

Systemy montażu rolet Fill

Niezależnie, czy zamierzasz zainstalować rolety zewnętrze na etapie wznoszenia budynku, czy już w gotowej bryle, zróżnicowany wachlarz systemów montażu pozwoli dopasować osłony do konkretnej zabudowy. System podtynkowy pozwala na montaż jeszcze przed elewacją. Nadstawny daje wybór z kilku wersji zabudowy, co pozwala na sprofilowanie typu rolety do konkretnych warunków użytkowania. System SKB Styroterm przeznaczony został do całkowitej zabudowy w ociepleniu budynku, zaś system adaptacyjny pozwoli na dostosowanie montażu do elewacji lub we wnęce okiennej, bez konieczności ingerencji w bryłę.

Rolety sterowane elektronicznie - z myślą o komforcie domowników

Jeżeli tylko pozwala na to konstrukcja okna, rolety zewnętrzne można wyposażyć w system sterowania elektronicznego. Silnik elektryczny zamontowany w obudowie rolety pobiera przez odbiornik sygnał wysłany z nadajnika, dzięki czemu rozwijanie i zwijanie rolety możemy kontrolować za pomocą pilota lub na smartfonie. W bardziej zaawansowanej wersji oprogramowania istnieje możliwość doprecyzowania harmonogramy pracy rolety, ustalając porę automatycznego otwierania lub zamykania osłony.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać