Wygodne sterowanie domem

Obecnie inteligentna automatyka budynkowa to różnego rodzaju napędy oraz systemy sterowania, które wygodnie pozwolą nam zarządzać roletami, markizami, żaluzjami czy bramami. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba wysiadać z auta, by otworzyć garaż, nie będzie trzeba się ruszać z kanapy, by zasłonić okno. Nowoczesna automatyka sprawia, że wystarczy nam jeden przycisk i można natychmiastowo mieć komfortowe warunki, ciszę, przyciemnienie pokoju.

Automatyka bram

Napędy przygotowywane pod kątem bram wjazdowych, garażowych i przemysłowych to świetne rozwiązanie. Hormann to nowoczesna firma, która ma świetnie przygotowany system. Składa się z bramy garażowej, napędy do bramy oraz napędu do bramy wjazdowej. Dzięki temu nie trzeba mieć dodatkowego odbiornika. Można równocześnie uniknąć konieczności przygotowywania napędów pod kątem różnych producentów. Oszczędzać można w ten sposób i czas i pieniądze.

Automatyka rolet

Napędy i sterowania do rolet, markiz czy żaluzji i bram. Zorganizowane w formie zintegrowanej automatyki do zarządzania dynamiczną fasadą.

Bramy garażowe rolowane

Rolowana brama garażowa to rozwiązanie, które będzie wszechstronne. Można ją zamontować w już istniejących budynkach albo w takich, które dopiero powstają zaletą takich bram będzie to, że pozwalają na oszczędność miejsca. Jeśli pracuje się w płaszczyźnie pionowej brama będzie bardzo dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu będzie krótki albo prowadzi bezpośrednio na ulicę. Profile, z których buduje się pancerz charakteryzują się tym, że mają dobrą izolacyjność. Dopływ światła zapewnić sobie można montując w pancerzu profil z przeszkleniem.

Montaż bram garażowych

Brama rolowa to rozwiązanie, które będzie bardzo bezpieczne. Profil jest wykonany z bardzo dobrych materiałów, które charakteryzują się wytrzymałością oraz będą odporne na działanie mechaniczne. Solidne prowadnice będą oczywiście utrudniać jego wyrwanie. Przygotowany hamulec elektromagnetyczny siłownika razem z wieszakami blokującymi będą gwarantować próby podważenia bramy. Problemu nie będzie stanowić także awaria zasilania. W przypadku, gdy będzie zanik napięcia bramę można otworzyć lub zamknąć z użyciem specjalnego napędu ręcznego.

Profil bramy przygotowany jest z blach aluminiowych i będzie przeznaczony do konstrukcji pancerzy bram rolowanych. Specjalnie przygotowany kształt profili, odpowiednia grubość blachy pozwala z profilu PA77 stworzyć stabilny pancerz, który będzie odpowiednio odporny na działanie mechaniczne. Stosowanie dobrych jakościowo lakierów sprawia, że powłoka w takim profilu będzie również odpowiednio odporna na ścieranie. W zależności od potrzeb profil można łączyć z przeszkleniem i profilem o charakterze wentylacyjnym.

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe otwierać się będą pionowo w górę i znajdują się pod stropem, dlatego oszczędzają miejsce. Dzięki tego typu konstrukcji zapewnią nam możliwość wykorzystywania miejsca do parkowania w sposób maksymalny. Kształt otworu do garażu nie ma żadnej roli. Brama segmentowa Hormann pasuje do każdego garażu. Stalowe bramy segmentowe Hormann dostępne są w trzech różnych grubościach paneli w zależności od tego jakie indywidualne potrzeby ma klient.

Nieocieplane bramy LTE

To najtańsze rozwiązanie, które nadaje się do wolnostojących garaży, które takiego ocieplania nie wymagają.

Nowoczesne bramy garażowe

Ocieplone bramy EPU

To bardzo dobrze izolowane rozwiązanie, które będzie dobrze nadawać się bezpośrednio na granicę z domem, albo przejściem do części mieszkalnej.

Ocieplone bramy LPU

To już takie rozwiązanie, w którym izolacja będzie najlepsza z możliwych. Szczególnie poleca się to rozwiązanie do garaży, które wykorzystywane są także jako miejsce, w którym robi się inne rzeczy, albo gdy chce się zmniejszyć koszty zużycia energii. Panele są dostępne w trzech rodzajach powierzchni: Woodgrain (imitująca drewno) – LTE, EPU, LPU Silkgrain (czysta gładka powierzchnia) – LPU Decograin w trzech wariantach wzorów (Złoty Dąb, Ciemny Dąb, Machoń-Roosewood) – LPU Bramy Hormann dostępne są w następujących wzorach: przetłoczenia S przetłoczenia M przetłoczenia L kasetony S kasetony M kasetony L kasetony C. Nowoczesne rozwiązanie sprawia, że całość jest naprawdę przygotowana doskonale zarówno od strony technicznej jak i pod kątem estetycznym, a firma Hormann daje nam 10 lat gwarancji na swoje bramy oraz 5 lat na napędy.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Warto przeczytać